Popüler Yayınlar

4 Nisan 2016 Pazartesi

internetten ürün satmak istiyorum netten ürünlerimi satmak istiom


İNTERNETTEN KENDİ ÜRÜNLERİNİ SAT - İNTERNETTEN ÜRÜN SATMAK İSTİYORUM DİYENLER : Sizler için ücretsiz ve anında ürünlerinizi internet pazarına çıkartabileceğiniz, google üzerinden yayınlayarak, satışa sunabileceğiniz, ücret yok, üyelik yok, hemen oluşturabileceğiniz bir sayfa tasarımcısı sunuyoruz. Tek yapmanız gereken, satmak istediğiniz ürünlerin resimlerini, önce facebook adresinize yüklemek, ondan sonrası çok basit, facebook'a yüklediğiniz ürün resimlerinizi, buradaki site oluşturucunuza eklemek olacak üstteki resimde nasıl ekleyeceğiniz konusunda detaylı bilgi verilmektedir. resimlerinizi ve adres iletişim bilgilerinizle birlikte, ürün detaylarını açıklayıcı yazınızıda ekleyerek, anında sayfanızı oluşturup hemen yayınlayabilirsiniz, hiçbiyerde olmayan bu hizmeti biz sizlere ücretsiz sunuyoruz.
NOT : Yayınladığınız sayfalar, googlede, ortalama 3 - 4 gün içerisinde yerini alacaktır. hangi başlıkla oluşturduysanız sayfanızı o başlık ile googlede arayınız. örneğin ; bursada çocuk giyim ürünleri satıyorum - bu başlık ile yayınladığınız sayfanızı googlede bulabilirsiniz. yüzlerce kişinin görebileceği sayfalar yaparak ürünlerinizi hemen satışa sunabilirsiniz.

4 yorum:

 1. Eger acil kredi ihtiyaciniz var mi? Financialdepartment.online@gmail.com ulasin

  YanıtlaSil
 2. Halkali tigilay cad 2+1 75 metre kare ilhan önder 05333949831

  YanıtlaSil
 3. Irrua Uzman Hastanesi doktorlarından Dr Rex Kelvin'im, hastane idaresi tarafından internete nasıl işler yaptığımızı ve insan organlarının alınıp satılması için bir yıl daha başladğım fırsatını verdim. Böbrek, Bu teklifle ilgileniyorsanız, aşağıdaki e-postadaki hastaneyle irtibata geçmekten çekinmeyin: İrrua uzmanlık hastanesi, organlar Cerrahide uzman ve bağışta bulunulması riski yoktur.
  Ve bu bizim e-postamız:
  irruaspecialisthospital20@gmail.com

  YanıtlaSil
 4. ABD, Iowa Şehrinde bulunan Iowa Lutheran Hastanesi'nden bir temsilciyim ve hastane idaresi tarafından internete nasıl işler yaptığımızı ve insan organlarının alımı ve satımı için bir yıl daha başladım. böbrek, Bu teklifle ilgileniyorsanız, lütfen aşağıdaki e-postayla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: Bağışçılarımıza iyi miktarda para telafi ediyoruz ve biz organlarda Cerrahi uzmanıyız ve bir bağışçı olarak risk yok. o.
  Ve bu bizim e-postamız:
  iowalutheranhospital@gmail.com
  Ayrıca, whatsapp +1 929 281 1248 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bize ulaşabilirsiniz.

  YanıtlaSil